beschrijving:
Aangebouwd aan Café de Gouden Leeuw werd in 1992 een heuse snackbar geopend. Hier staan een trotse Ruud en José samen achter de vitrine waar alle snacks uitgestald liggen. Een klein barretje waaraan de mensen hun patat, kroket of andere lekkere snack op konden eten. Maar ook in het café kon je deze heerlijkheden bestellen.
|
recordnr: |
2668 |
|
titel: |
Snackbar Ruud en José |
|
adres: |
Doctor van Noortstraat 76, Stompwijk.
|
|
datering: |
1989-1992 |
|
toegekende onderwerpsaanduidingen: |
beroepen,horeca,snackbar, café, gouden leeuw, barkruk, snack |
|
herkomst: |
Collectie Ruud en José |
namen:
1=José Scholtes-van Meurs 2=Ruud Scholtes
|
U wordt vriendelijk verzocht foto materiaal dat u vindt in deze beeldbank en dat u wilt gebruiken voor bijvoorbeeld uw eigen website of in andere teksten, alleen op te nemen onder vermelding van:
Herkomst beeldbank Stichting Oud Stompwijk. Op deze wijze doet u recht aan het vele werk dat door onze vrijwilligers is gestoken in het opnemen van deze foto in de beelddatabank en het maken van een beschrijving daarvan. Dank u wel!